Stromy a keře

Stromy, stromky, keře a okrasné dřeviny pro vaši zahradu jsou pěstovány v blízkém okolí. Druh a odrůdu pěstovaných stromků vybíráme s ohledem na zdejší klimatické podmínky.

Okrasné dřeviny a stromy jsou součástí každé zahrady. Mezi velké výhody pěstování dřevin patří zpravidla nenáročná péče (jednou až dvakrát za rok zastřižení ovocných stromků či okrasných keřů, zazimování opadavých keřů či podzimní hrabání listí).

Široký výběr stromů a keřů přináší rozdílné nároky na pěstování a kvalitu půdy. V našem zahradnictví nabízíme pouze dřeviny pěstované a vhodné do našich klimatických podmínek. Dalším důležitým aspektem pro pěstování především okrasných keřů je výběr místa (slunné, polostín či stinné). Nejste si jistí výběrem stromku či keře vhodného pro vaši zahradu? Neváhejte se na obrátit, rádi vám s poradíme s výběrem vhodné dřeviny pro vaši zahradu.

Naše nabídka stromů a keřů je přizpůsobena sezónním požadavkům a tudíž v každé části roku nabízíme jiné dřeviny (např. zakrslé jehličnany do skalky, listnaté stromy, ovocné stromy a stromky, okrasné keře, stálezelené keře pro živý plot a další dřeviny).